مرسی مربی

لیست آهنگ‌های یکی از مربیان یکی از باشگاه‌هایی که میرم خیلیییی بی‌اندازه به سلیقه من نزدیکه و همین باعث شده تقریبا تو همه کلاس‌هاش شرکت کنم.

حالا مگه خودم نمی‌تونم اون آهنگ‌ها رو بشنوم؟ البته که می‌تونم، اما نکته اینجاست که اون فضای و انرژی چندین نفری که همه ورزش میکنیم و مربی داد میزنه و وحشی بازی در میاره رو تنهایی که نمی‌تونم اجرا کنم :)) باید برای اون فضا و شنیدن آهنگ‌های محشرش سر کلاس‌هاش باشم. تازه من تنهایی ورزش کردن رو بیشتر می‌پسندم، چون برنامه خودم رو می‌رم جلو. اما میگم دیگه اون فضا من رو دیونه میکنه و باید باشم اونجا.

یه بار یکی از آهنگ‌ها پخش شد برگشت گفت En sevdiğim şarkı، یعنی بهترین آهنگی که دوست دارم یا همچین چیزی، حتی اولش هم باهاش یه ذره رقصید. من اینقدر خوشم اومد، هم آهنگ عالی بود و هم حس مربی. تازه اون آهنگ رو هم منم خیلی دوست دارم. مربی اگه هستین اینجوری باحال باشین و موزیک و ترانه‌های درست و درمون پخش کنین.

با اینکه احتمال اینکه مربی اینجا رو ببینه و بخونه تقریبا صفره، بهرحال مرسی مربی مرسی که آهنگ‌های خوب گوش میدی و برای ما هم پخش میکنی، قدردانت هستیم، از طرف یکی از شاگردان همیشه حاضر در کلاست :)))